Цюрупинск
C
09 фев 2021
57 0

Вартість тепла та гарячої води до кінця опалювального сезону не зросте

  Сьогодні за ініціативи Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям.

09 фев 2021
878 0

Компенсацію для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування

  На цьому наголосив Херсонський міський голова Ігор Колихаєв під час спільного пресбрифінгу з т.в.о.голови облдержадміністрації Сергієм Козирем щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та

29 янв 2021
575 1

Тарифи на тепло й гарячу воду на місцях не мають підвищуватися – Володимир Зеленський

  На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

09 июл 2020
463 0

Как получить пособие по безработице и какие проблемы могут ждать

Для получения материальной помощи безработным украинцам придется освоить электронный кабинет. Задержки с социальными выплатами, в том числе пособие по безработице, по информации Фонда социального страхования, в среднем в Украине составят 10 рабочих дней.

03 июл 2020
512 0

По дороге из Олешек в Херсон установлен один из четырех весовых комплексов в области (ВИДЕО)

По дороге из Олешек в Херсон установлен один из четырех весовых комплексов в области. Пресс-секретарь Херсонского облУМВД Татьяна Пшонь рассказала, что на посту несут службу работники Олешковского отделение полиции. Правоохранители останавливают грузовики для взвешивания.