Цюрупинск
C
» » На модернізацію елеватора в Олешківському (Цюрупинському) районі планують інвестувати 2 млн. гривень

На модернізацію елеватора в Олешківському (Цюрупинському) районі планують інвестувати 2 млн. гривень

На модернізацію елеватора в Олешківському (Цюрупинському) районі планують інвестувати 2 млн. гривень 
Споруджений ще у 1945 році, сьогодні Брилівський елеватор чи не єдиний об’єкт, який залишився у селищі після «перебудови». Він пережив чимало господарів, простоював, здавався в оренду, та головне – вижив. У 2013 році підприємство увійшло до складу Державної продовольчо-зернової корпорації України. І якщо до 2015 року елеватор працював на чверть потужності, то у цьому році новий керівник підприємства налаштований на ефективну роботу. Тим більше, потужності елеватора дозволяють прийняти майже весь обсяг зерна, що виробляється у районі – близько 45 тис. тонн. Окрім того, він розташований фактично в центрі району, а буквально в кількох десятках метрів від нього проходить залізниця, завдяки чому є можливість швидко відвантажувати зерно та іншу сільгосппродукцію.

«Є всі умови для свого виробника, - розповідає директор елеватору Євген Кузуб. – У багатьох наших фермерів та дрібних сільгоспвиробників відсутні навіть власні сушарки для просушки зерна. І як бути їм? Вихід один – везти продукцію до нас!».

За словами керівника підприємства, сьогодні для забезпечення ефективної роботи елеватору надважливо відновити довіру сільгоспвиробників. У часи, коли підприємство здавалось в оренду, воно по суті, залишилось без клієнтів. Та й зараз деякі приватні зерносховища ведуть себе як розбійники з великої дороги: диктують товаровиробнику свої умови. Проте як філія державної корпорації Брилівський елеватор не підтримує такої політики і готовий запропонувати товаровиробнику прозорі умови співпраці та конкурентоспроможні ціни.

«Ринок аграрної сировини за останні роки змінився на краще. Зростає його експортний потенціал. В корпорації, частиною якої ми є, також відбуваються позитивні зміни: оптимізуються бізнес-процеси, вибудовується ефективна система управління, планується модернізація елеваторних потужностей, - розповідає Євген Кузуб. – Відповідно, ми також змінюємось, тому вибудовуємо стосунки з нашими партнерами на принципах надійності, стабільності та якості продукції і послуг».

Здавалося б, ніщо не заважає товаровиробнику працювати за старими схемами: хтось довіряється зернотрейдерам – ризикує, хтось уклав договори з іншими компаніями та возить зерно за 200 км. Та чи є ці зв’язки надійними? Можна було б посперечатись, тим не менш директор Брилівського елеватора віддає перевагу здоровій конкуренції. «Нехай товаровиробник сам обирає, куди йому вигідніше везти, зберігати або продавати зерно. Наше завдання – забезпечити такі умови, щоб він прийшов саме до нас»,   зазначає керівник.

І це не пусті слова. Для створення якомога кращих умов для виробника сьогодні елеватор активно готується до сезону та відновлюється. Цього року у модернізацію підприємства планується інвестувати близько 2 млн. грн. Планом інвестицій передбачено закупити та встановити новий зернометач, лабораторне обладнання та облаштувати нову вагову, монтаж якої вже розпочато. «Роботи ведуться повний робочий день,   говорить Євген Кузуб.   Вихідних у нас майже немає. Надто дороге задоволення – гуляти, коли жнива на порозі. За добу маємо намір відвантажувати 1,5 тис. тонн зерна».

За словами Є.Кузуба, елеватор може приймати на зберігання не лише пшеницю, а й ячмінь, соняшник, кукурудзу та інші культури. Але плани нового керівництва досить амбітні: млин, олійниця, крупорушка, кондитерський цех, пекарня – все це колись працювало тут і служило людям, і все це планується поступово відновлювати.

«Паралельно з модернізацією виробництва триває етап укладання договорів. Ми лояльні до наших поклажодавців і не завищуємо ціни на послуги, оскільки зацікавлені в надходженні сировини: чим більше її надійде, тим вища рентабельність. Тож разом з підприємством, реконструюємо і довіру наших клієнтів»,   підкреслює керівник елеватора.

Не можна обходити і той факт, що разом з відродженням елеватора відроджується і сама Брилівка. Більше трьох десятків жителів селища вже знайшли тут свої робочі місця. «А в сезон приймання, переробки та відвантаження зерна їх буде ще більше»,   обіцяє керівник.

Тож нам залишається лише побажати підприємству успіхів, процвітання та реалізації усіх планів з відновлення та розвитку!

Анатолій ПОЛУФАКІН.
 
Цюрупинск Сегодня по материалам "Вісник Олешшя"
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: