Цюрупинск
C
» » В Олешках нові ставки на майно

В Олешках нові ставки на майно

Картинки по запросу "ставки на майно""

01.01.2020 року згідно рішення сесії Олешківської міської ради необхідно сплачувати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Так, для власників житлових будівель, будинків з двома та більше квартирами, будинків з трьома та більше квартирами ставка податку 0,100 % за 1 кв. метр від розміру мінімальної заробітної плати.

Для власників будівлель нежитлових, будівель для тимчасового проживання, будівель офісних, будівлель торговельних, гаражів, будівель промислових, будівлель для публічних виступів, закладів освітнього, медичного та оздоровчого призначення ставка податку 0,250 % за 1 кв. метр від розміру мінімальної заробітної плати.

Будівлі органів державного та місцевого управління, будівлі органів правосуддя, гуртожитки для студентів вищих навчальних закладів, гуртожитки для учнів навчальних закладів, будинки-інтернати для людей похилого віку та інвалідів, будинки дитини та сирітські будинки, будинки для біженців, притулки для бездомних звільнені від сплати податку.

 

Цюрупинск Сегодня 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: