Цюрупинск
C
» » Народний депутат України закликав Цюрупинського міського голову працювати на громаду

Народний депутат України закликав Цюрупинського міського голову працювати на громаду

 Народний депутат України закликав Цюрупинського міського голову працювати на громаду
На адресу редакції «Вісник Олешшя» надійшла копія звернення, у якому народний депутат України Федір Негой закликає Цюрупинського міського голову Дмитра Воронова, не порушуючи норм Українського законодавства, усе ж більше приділяти уваги громаді, яка його обрала. У тім числі й через залучення до роботи місцевих підприємств. Це, на переконання народного депутата, і суттєве поповнення міського бюджету, і недопущення соціальної напруги в суспільстві, і вирішення багатьох супутніх питань.
 
Ось текст депутатського звернення:
 
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
 
Вих.№005/16/ц від 05.04.2016 р.              75100, м.Цюрупинськ,вул. Гвардійська, 30, Цюрупинському міському голові Воронову Д.М.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
 
Щодо підтримки дорожньо-експлуатаційної служби в Цюрупинському районі
 
Шановний Дмитро Миколайович!
 
До мене, як народного депутата України, звернулась Об’єднана профспілкова організація працівників шляхових господарств у Херсонській області щодо сприяння у вирішенні проблем належного фінансування дорожньої галузі та більш активного залучення філій дорожньоексплуатаційних дільниць в районах області місцевими органами влади до виконання капітальних та поточних ремонтів доріг і вулиць.
 
Керівництво Цюрупинської філії ДЕД ДП «Херсонський облавтодор» тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування Цюрупинського району по наданню послуг з поточного та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і здійснення заходів щодо забезпечення безпеки руху транспортних засобів, пішоходів, охорони навколишнього середовища і зарекомендувала себе надійним партнером.
 
Але звертає на себе увагу підхід розпорядника бюджетних коштів Цюрупинської міської ради по наданню переваг приватним структурам, які зареєстровані платниками податків за межами Цюрупинського району, перед державним підприємством – Цюрупинською філією ДЕД, яка розташована і здійснює свою основну діяльність в Цюрупинському районі.
 
Так, на березень-квітень поточного року Цюрупинською міською радою передбачено провести поточний і капітальний ремонти вулиць міста на 776 тис. гривень, в т.ч.: Цюрупинською філією ДЕД на 114 тис. гривень, ТОВ «Епоха» – 403 тис. грв., ТОВ «Кайсар» – 250 тис. гривень.
 
Чинним законодавством України визначати виконавців робіт (послуг) органам місцевого самоврядування не заборонено. Але від них залежить доля трудових колективів і членів їх сімей  наших із Вами виборців.
 
Згідно ст. 16,17 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу:
-зважити і врахувати при прийнятті в подальшому значимих для громади, колективів і окремих громадян рішень, в т.ч. і вище зазначених.
-відповідь прошу надіслати до моєї Громадської приймальні за адресою: 75100, м.Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 30.
 
Народний депутат України Ф.Ф.НЕГОЙ.
 
Що ж спонукало народного депутата підготувати цей документ? Проста річ: Державні шляховики залишились без фінансування.
 
На адресу вищих чиновників «Укравтодору», а також керівництва області і усіх народних депутатів від Херсощини надійшов лист, у
якому, крім іншого, говориться:
 
ДП «Херсонський облавтодор» є дочірнім підприємством Публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 100 % акцій якої належить державі. Кошти за виконані роботи (надані послуги) надходять підприємству від Служби автомобільних доріг у Херсонській області через Державну казначейську службу України.
 
Головним завданням підприємства, як основного підрядника (переможця відкритих торгів) Служби автодоріг в області, є безперевне
надання послуг з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, споруд на них та насамперед здійснення заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху транспортних засобів, пасажирів, пішоходів, охорони наколишнього середовища і природних ресурсів, вжиття необхідних заходів щодо запобігання аваріям на автошляхах та транспортних спорудах тощо.
 
На сьогоднішній день відсутність належного фінансування дорожньої галузі та несвоєчасні розрахунки за виконані роботи
(надані послуги) довели підприємство та його 15 філій до вкрай скрутного становища, а його працівників до відчаю.
 
Обсяг заборгованої заробітної плати складає за грудень 2015 р. - лютий 2016 р. 3913,9 тис. грн. Разом з тим, є несплаченими до
бюджету усіх рівнів необхідні податки і збори, пов’язані зі сплатою заробітної плати, що, в свою чергу, спричиняє нарахування
штрафів підприємству. Починають відкриватися кримінальні провадження щодо існуючої заборгованості з виплати заробітної
плати та порушення норм чинного трудового законодавства.
 
Колектив Дочірнього підприємства «Херсонський облавтодор» щоденно обслуговує мережу автодоріг протяжністю 5002,0 км.
Працівники підприємства перебувають на межі соціального вибуху через неможливість задовольнити навіть мінімальні базові потреби. Така ситуація принижує честь і гідність людей та спонукає йти на більш радикальні дії, аніж мовчазне очікування заробленого.
 
На фоні інфляційних процесів та подорожчання життя в Україні в цілому (значне підвищення тарифів на комунальні послуги, вартості товарів першої необхідності тощо) спостерігається значна плинність кадрів. Підприємство втрачає цінні кваліфіковані кадри, відновити які за існуючих сьогодні умов неможливо. За такої ситуації гостро постає питання підготовки та проведення робіт на автошляхах. Таким чином, вище вказана заборгованість може паралізувати роботу підприємства, що, в свою чергу, може створити пряму загрозу життю та здоров’ю учасників дорожнього руху на дорогах Херсонської області.
 
Керівництвом дочірнього підприємства проводиться роз’яснювальна робота у колективах філій щодо ситуації, що склалась. Проте, нефінансування дорожньої галузі затягується, а ситуація у колективах загострюється.
 
Враховуючи викладене, просимо Вашого особистого сприяння та втручання у вирішення питання ліквідації заборгованості за виконані роботи (надані послуги), відновлення фінансування підприємства та дорожньої галузі в цілому у найближчий час, що автоматично
призведе до зняття соціальної напруги у трудовому колективі.
 
Лист за дорученням коллективу підписав голова об’єднаної профспілкової організації шляхових господарств у Херсонській області С.Б.Якубенко.
 
На цей лист шляховиків і відреагував народний депутат України по мажоритарному виборчому округу №186 Ф.Ф.Негой, чиє депутатське звернення до Цюрупинського міського голови Д.М.Воронова ми подали вище.
 
До цього можемо додати, що Цюрупинська ДЕД (дорожноекспуатаційна дільниця), де працює 80 висококваліфікованих працівників,
спроможна виконувати будь-які роботи по будівництву і ремонту асфальто-бетонного покриття вулиць вчасно і якісно. Тут працює високоосвічений і достатньо підготовлений інженернотехнічний склад, кваліфіковані робітники, наявна сучасна техніка і матеріали. Крім того, це місцеве підприємство, з другого боку – державної форми власності, чия відповідальність не піддається сумніву. За таких умов навряд чи доцільно залучати для виконання цих же робіт херсонські фірми (у даному випадку «Епоха» і «Кайсар»), яким, у відповідності із документа цією, Цюрупинською міською радою безпідставно надана перевага. Не можемо обійти увагою й той факт, що на 2016 рік у міському бюджеті передбачено виділення понад 3 мільйони гривень на ремонти доріг. Якщо їх скерувати місцевим дорожникам, це була б добра підмога не лише Цюрупинській ДЕД, а й усьому містові.
 
Навряд чи доцільно нехтувати такими чинниками.
 
Відділ економіки «ВО».
 
Цюрупинськ Сьогодні за матеріалами Вісник Олешшя


скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: