Цюрупинск
C
» » Миколаенко хочет разрешить Олешкам свозить мусор в Херсон

Миколаенко хочет разрешить Олешкам свозить мусор в Херсон

Миколаенко хочет разрешить Олешкам свозить мусор в Херсон
Херсон планирует разрешить Олешкам еще год свозить мусор в Херсон. Соответствующий проект решения опубликован на официальном сайте города.
 
Так, в документе говорится о том, чтобы разрешить Олешкам свозить ТБО на свалку в Херсоне до 30 сентября 2017 года. Город-сателлит должен ежемесячно компенсировать расходы на рекультивацию:
 
«Внести зміни в рішення Херсонської міської ради від 30.08.2013 № 1146 «Про заборону завезення на територію міста побутових відходів із населених пунктів, що територіально не належать до Херсонської міської ради» та доповнити його підпунктом 1.1. наступної редакції: «Надати згоду на тимчасове, терміном до 30.09.2017, завезення на територію міста твердих побутових відходів з м. Олешки та їх прийняття і захоронення на міському сміттєзвалищі за умови:
 
1.Компенсування Олешківською міською радою витрат на рекультивацію твердих побутових відходів, прийнятих з м. Олешки на міське сміттєзвалище в об’ємі 52тис.м 3 на площі 0,5га.
2.Щомісячного компенсування витрат на рекультивацію поточних надходжень об’ємів твердих побутових відходів з м. Олешки  на міське звалище м. Херсон та поліпшення стану території міського звалища.
3.Протягом терміну дії дозволу Олешківській міській раді надати терміни та графік вводу в дію власного полігону із захоронення твердих побутових відходів».
 
Цюрупинск Сегодня по материалам Самиздат
 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: