Цюрупинск
C
» » Обслуговування громадян з обмеженими можливостями в Управлінні Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі

Обслуговування громадян з обмеженими можливостями в Управлінні Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі

Обслуговування громадян з обмеженими можливостями в Управлінні Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі 
Під особливим контролем перебуває  в управлінні Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі сумлінне виконання  спеціалістами  своїх службових обов’язків у поєднанні з шанобливим ставленням до громадян та дотриманням високої культури спілкування з особами, які мають обмежені  фізичні можливості. Колектив управління  в роботі керується принципом  - „Не людина йде до держави зі своїми проблемами, а сама влада виявляє ці проблеми та надає необхідну допомогу".
 
На обліку в управлінні  перебуває 1691 інвалідів, а це майже 10 % від усієї кількості пенсіонерів в районі, тому прийом та обслуговування громадян   забезпечуються з додержанням  вимог законодавства та за  всіма законами людяності. Для забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до  будівлі управління вхід до приміщення обладнаний пандусом, який відповідає всім необхідним нормам, обладнано кнопкою швидкого виклику, а для  осіб з проблемами зору  - інформаційні таблички  дубльовані шрифтом Брайля. Прийом проводиться на першому поверсі адміністративної будівлі в залі обслуговування громадян за принципом "єдиного вікна". В повсякденній роботі спеціалістів управління удосконалюються методи дистанційного обслуговування громадян, що в свою чергу надає можливість громадянами отримувати необхідну консультацію вдома.
 
Такий підхід   у  виробничому процесі Пенсійного фонду      надає  переваги  особам,  в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями  надати та  отримати  необхідну пенсійну  інформацію.  Всім бажаючим отримати  консультативну допомогу  з питань пенсійного забезпечення можна  зараз за допомогою  сучасних технологій. В режимі роботи управління  постійно  діє „гаряча” телефонна лінія  по тел. 4-40-39, працює  Skуpe-зв’язок  (логін - pensfond2), отримати консультацію, надати заяву можна  за допомогою  електронних послуг  веб-порталу  Пенсійного фонду України.
 
Особливу увагу приділено в управлінні виїзним прийомам до осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, яким виповнилося 80 і більше років. За  викликом      фахівець  Пенсійного фонду  може надати необхідну консультацію та  оформити документи  безпосередньо  за місцем проживання пенсіонера.
         
Спеціалісти  Пенсійного фонду України  докладають максимум зусиль щоб допомогти   людям з інвалідністю та не залишити їх наодинці зі своїми проблемами. Захищаючи гідність інвалідів – ми захищаємо своє людське обличчя.
 
Перший заступник начальника управління                                   Ю.М. Уварова
 
Цюрупинск Сегодня
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: