Цюрупинск
C
» » Сміття на карті міста Олешки - інтерв’ю з інспектором з благоустрою Дмитром Захаровим

Сміття на карті міста Олешки - інтерв’ю з інспектором з благоустрою Дмитром Захаровим

Сміття на карті міста Олешки - інтерв’ю з інспектором з благоустрою Дмитром Захаровим
Майже за Маяковським – тільки розмова наша не з фінінспектором, а з інспектором з благоустрою.
 
Це інтерв’ю припало якраз на критичний момент з вивезення сміття з міста. Херсон знову відмовив в утилізації відходів на своєму полігоні – і місто потонуло в смітті.
                 
Дмитре Ігоровичу, - звертаємось до начальника щойно створеної інспекції з благоустрою Захарова, ви стверджуєте, що домовленості досягнуто і з суботи (3 вересня ц.р.) сміття знову вивозиться на Херсон. Наша розмова відбувається у вівторок, 6 вересня - а мені зранку під балконом люди гукають: «Редакторе, візьми фотоапарат і пішли на смітник!». Та й сам очевидець, щойно виніс відро із сміттям – баки забиті і нічого не вивозиться. Як зрозуміти це?
 
- Ще раз підкреслюю: домовленості про вивезення сміття на Херсонський полігон досягнуто. Можливо, не з усіх місць ще воно забрано. А щодо вигуків під балконом, то порадьте жильцям звертатися тепер на «гарячу» лінію інспекції і ми будемо вживати заходів.
                 
Чи можна сказати, що ваша інспекція – це місце, де нарешті починається відповідальність у боротьбі із сміттям. Багато років нам обіцяли: перетворимо наше місто в зразкове щодо чистоти і порядку. Але, як не близький
лікоть, а вкусити його ніяк не вдається. Зате цей процес ( хай і не новим способом – така інспекція вже колись була, та толку з неї) знову намагаються реалізувати в наш час.

 
- Колишній Цюрупинськ і нинішні Олешки – це не лише місто на березі Конки і Чайки, а й приватний та багатоповерховий сектори. У його межах також місця масового відпочинку. У центральній частині міста ще сяк-так порядок і чистота наводяться, а ось на задвірках…
 
Саме тут, на околицях, ми зустрічаємось з таким обсягом сміття, що інколи соромно перед гостями, та й самими собою. А грань між містом і селом надійно приховують стихійні звалища, купи сміття. Одне слово, боротьба з сміттєвим монстром сьогодні набуває вирішального значення. Далі так жити просто не можна…
                 
Дивно, наче й люди ми цивілізовані, а обросли сміттям по саму голову, і ніякої охорони (чи відеокамер) не вистачить, аби фіксувати всі наші порушення санітарно-гігієнічного та епідеміологічного законодавства. Жителям багатоповерхівок, скажімо, постійно доводиться бачити, як біля сміттєзбірників, утилізацію сміття з яких вони оплачують, часто-густо зупиняються не безбідні власники автівок і без усякого сорому, задарма викидають пакети із сміттям, за яке платять інші. А скільки сміття викидається прямо на узбіччях, в тому числі й у міській межі, на вулицях, біля дворів? Звісно, сусідських. Але питати, хто викидав, нема сенсу, відповідь завжди одна – не знаємо. Ніхто нічого не бачив...
 
- Аби уникнути такої «сліпої» позиції, рішенням сесії міської ради створено інспекцію з благоустрою міста, яка у міру своїх сил (начальник та 2 інспектори, пересуваються на особистому транспорті) та повноважень (повноважень прямої дії, скажімо, накладати штрафи у нас нема, але можемо складати приписи, а розмір покарання визначає адмінкомісія міськвиконкому) уже бореться із сміттєвим «беспрєдєлом» у нашому місті – шляхом рейдів_перевірок, роз’яснювальної роботи та складання приписів на злісних порушників Правил благоустрою, прийнятих міськрадою. Такі повноваження делегував нам міськвиконком, йому ми й підзвітні. А працюємо у структурі комунального підприємства «По поводженню з відходами».
 
Одну з таких перевірок ми вже провели в центрі міста біля так званих МАФів – малих архітектурних форм. «Ви наставили картонних коробок для скидання сміття, коли потрібні пристосовані сміттєві контейнери, - робимо зауваження власникам торгових точок. Приємно, що одразу знаходимо порозуміння і не доводиться виписувати навіть приписи – люди відреагували належним чином.
 
Щоправда, не з усіма. Декому, говорить далі Дмитро Ігоревич, приписи все ж довелося виписати і передати на розгляд адмінкомісії міськвиконкому.
 
Неподобство «вопиющее», дзвонять на гарячу лінію інспекції з благоустрою жителі міста (066-17-99-099, 3-ій поверх, «Біла акація»), продовжує Дмитро Захаров, а поскаржитись було нікому. Головне – є кому тепер вирішувати цю проблему.
 
Пояснення, які нам дав начальник інспекції з благоустрою міської ради Дмитро Захаров, на перший погляд, не здаються такими переконливими, що буквально завтра ми покінчимо із сміттєвим «беспрєдєлом» в нашому місті, але ж комусь і починати треба. «Уже не перший рік працює КП «Чисте місто». Кожний власник двору зобов’язаний укласти договір на вивезення відходів з підприємством, що здійснює цей вид діяльності. Та поцікавтесь: чи кожен уклав?», - продовжує Дмитро Захаров.
 
Хтось уклав договір, а хтось вирішив зекономити. На кому? На тих, кому безпардонно «підкидає» сміття. Це, як правило, жителі багатоповерхівок, які живуть із невисоких зарплат і пенсій. І що – винуватих нема! І виходу не видно?
 
- Вихід буде, - говорить Дмитро Ігоревич. – Ми звернулися до міського голови з пропозицією встановити камери відеоспостереження в тих місцях, де скидають сміття. Але ми будемо не лише кивати на несвідомих громадян, продовжує співрозмовник, а й попереджувати, складати приписи у випадку не реагування на тих керівників комунальних підприємств, які категорично уникають вирішення проблеми – штрафи до 1700 гривень.
                 
Ну, навряд чи ви зможете виписати припис міському голові, якому завдячуєте своїм народженням, а адмінкомісія міськвиконкому – оштрафувати його за те, що протягом тижня сміття не вивозилось з міста. Але ж до директора КП «Чисте місто» Анджея Радомського могли б застосувати і більш енергійні дії.
 
- Усі разом ми повинні виробити відповідні заходи, які б змусили (навіть примусили!) кожного городянина, керівника коммунального підприємства і чиновника боротися за чистоту міста. У разі невжиття заходів – наполягати на покаранні тих, на чиїй території знаходиться сміття або хто вчасно не справився з його вивезенням.
 
Адже якщо називати речі своїми іменами, то фактично мова йде про серйозний екологічний злочин. Якщо ми не очистимо своє місто від сміття – нас чекає невдовзі справжня екологічна катастрофа. Ось чому інспекція працює в тісному зв’язку з представниками міської влади, правоохоронних органів, санітарної служби – аби не допустити подальшої санітарної деградації міста.
                 
Неодноразово доводилось чути від колишнього міського голови Василя Плотнікова, як йому не повезло з городянами. Ось, мовляв, у Європі  - там люди до порядку привчені, тому й чистота скрізь.
 
- Ви знаєте, що вам скажу. Й у Європі, і в Америці живуть такі люди, як і ми. Якраз навпаки – це вітчизняним чиновникам повезло з нами. Тому якщо в тій же Німеччині людина платить податки, то вона чітко знає: влада, яку вона утримує, зобов’язана працювати на її благо і не має права шукати для своєї бездіяльності виправдання. У Європі відмовки, як було у того ж Плотнікова, мовляв, ми б раді, та це ви, народ, такий – не пройдуть! Ось ми й вирішили залучити ще й інспекцію з благоустрою для наведення чистоти і порядку в місті. Сподіваюсь, доживемо до тих часів, коли криміналісти по фрагментах сміття вирахують того, хто влаштував звалище в неналежному місці. А поки що сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю в такому важливому для всіх питанні, як чистота міста, в якому живемо, і в якому сміття не повинно бути.
 
Такими словами начальник інспекції з благоустрою Дмитро Захаров закінчив нашу розмову.
 
Анатолій ПОЛУФАКІН.
 
Цюрупинск Сегодня по материалам "Вісник Олешшя"
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

zpkvmeelm 6 августа 2017 16:24
Общество с ограниченной ответственностью «Завод Полимеркварц» это довольно молодая, но очень многообещающая производственная компания, показавшая себя на рынке строительных изделий как надежный создатель качественных изделий. Изготовление и реализация полимерпесчаных изделий – одно из главных течений продуктивной деятельности нашей компании.

На сегодняшний день изделия из полимерпесчаного композита с большим размахом распространены в Севоро-Западной Европе, США и Канаде. Полимерпесчаные изделия считаются высококлассным материалом 21-го века, не имеющим заменителей. Обладая целым рядом положительных качеств, изделия из этого материала систематически вытесняют с рынка устаревшие аналоги, такие как бетон, металл, чугун и т.п.
ООО «Завод Полимеркварц» изготавливает полимерпесчаные изделия, именно они успешно совмещают физико-химические параметры полимеров, долголетие песка и великолепный внешний вид, из-за чего обладают обширным диапазоном использования. Мы изготавливаем полимерпесчаные люки, бордюрный камень, облицовочную и тротуарную плитку, газовые коверы, плиты для закрытия кабелей "ПЗК", «лежачие» полицейские, и прочее. Изготовленно в согласовании ТУ5772-001-27817137-2013 "Завод Полимеркварц"


Дождеприемники ПолимерКварц
 • Нравится
 • 0
Robertned 9 июня 2019 19:42
абсолютно все женщины любят за https://eva-akcii.com.ua/ собою присматривать, особое интерес женщины приделают акциям на товары Ева. Поэтому вы стараетесь дать особый уход клиентами и предоставляем скидками [url=https://eva-akcii.com.ua/akcii-eva/]магазин ева акции константиновка[/url] .
 • Нравится
 • 0
Darlenekeede 20 июня 2019 14:15
Полностью разделяю Ваше мнение. В этом что-то есть и идея хорошая, поддерживаю.


------
[url=https://avenue17.ru/pro]оборудование для розлива воды[/url]


In my opinion you commit an error. I can prove it. Write to me in PM, we will talk.


------
[url=https://tel-number.ru]как сделать виртуальный номер телефона[/url]


You are absolutely right. In it something is also to me it seems it is very good thought. Completely with you I will agree.


------
[url=http://master-climat.com.ua/ventilyatsiya]Системы промышленной вентиляции Киев[/url]
 • Нравится
 • 0
Robertlit 22 июня 2019 03:48
Здесь на сайте ежедневно [url=http://bukmekers.net/boks/]ставки на бокс[/url] загружают интересные события в игре с мячом, летнем хоккее, стритбол, лига волейбола, стрельба, bukmekers.net единоборство, настольный теннис, спортивной езде 1 и иных категориях, какие передаются у онлайн трансляции, также презентованы на нашем источнике. Надзирать на спортивных событиях благодаря данному веб- сайте вполне комфортно, на сайте создали быстроходный и легкий контент, с http://bukmekers.net/ содействием какового пользователь может найти желанный вид матча, к тому же посетить к занимающий меню.
 • Нравится
 • 0
WilsonVeike 2 июля 2019 11:57
Искусно распределять свой деньги либо накопленные прайс разумно совместно со наторелым денежным специалистом, тот что уверенно проконсультирует для Вас относительно верных также прибыльных вложений, для того чтобы создать https://investprofit.info/passiv-earning/
себе неизменное перспективы. Приумножить персональный сумму сейчас позвояется благодаря закономерному вкладу, от этого врполне существенно изначально сделать личный инвестиционный папку, какой будет излагаться на указанные потребности плюс особенности вкладчика, ну и еще т видных обстоятельств еще товарной ситуации в стране. Инвестиционный страница [url=https://investprofit.info/]проекты куда вложить деньги[/url]
предоствляет для Вас налаженность прозрачного капиталовложения, и также решение финансовой беседы и составлению инвестиционного портфеля только от авторитетным экспертом, который оформляет инвестора именно по процедуре и предоставляет значительный исход, из которым Вы четко понимаете https://investprofit.info/ во что предпочтительно вкладывать личные средства, длч того чтобы обрести большую доходность. На данном блоге можно ознакомится из разными статьями по тему инвестиций, установить отличную журналистику, уразуметь банковую концепцию плюс многое другое. Вложите также извлекайте новые ресурсы непосредственно сейчас.
 • Нравится
 • 0
DonnaLeall 3 июля 2019 11:44
Полезный вопрос


------
[url=https://gydrost.ru/catalog/kotly_otopleniya/]котлы ростов на дону[/url]


Скупой всегда нуждается.


------
[url=https://androidmag.org/p299942522-pristavka-km8-pro.html]Тв приставка KM8 PRO 8 ядер Amlogic S912[/url]


Тоска по любви есть сама любовь.


------
[url=https://kamet-doors.ru/svarnye-okonnye-reshetki/]стоимость решеток на окна[/url]


От ума до рассудка гораздо дальше, чем полагают.


------
[url=http://n-torrents.org/load/programms/multimelia/k_lite_codec_pack_13_7_5_u
pdate_2018_pc_anglijskij/36-1-0-64622]http://n-torrents.org/load/programms/mult
imelia/k_lite_codec_pack_13_7_5_update_2018_pc_anglijskij/36-1-0-64622[/url]


Молчание не всегда доказывает присутствие ума, зато доказывает отсутствие глупости.


------
[url=https://worklady.ru/]worklady.ru[/url]


В жизни должна быть любовь — одна великая любовь за всю жизнь, это оправдывает беспричинные приступы отчаяния, которым мы подвержены


------
[url=https://uzmusic.tv/muzyka-mira/tadzhikskaja-muzyka/338-ahliddini-fahriddin
-shab-torik.html]https://uzmusic.tv/muzyka-mira/tadzhikskaja-muzyka/338-ahliddi
ni-fahriddin-shab-torik.html[/url]


Самые здоровые и красивые люди - это те, которых ничего не раздражает


------
[url=https://ggsel.com/catalog/pubg-first]Купить PUBG[/url]


Я не знаю, что исчезнет раньше - рок-н-ролл или христианство.


------
[url=http://noves-shop.ru/]noves-shop.ru[/url]


Отличный и своевременный ответ.


------
[url=http://misha-market.ru/product-category/katalog/person-katalog/facial/lip-
balm-facial/]http://misha-market.ru/product-category/katalog/person-katalog/fac
ial/lip-balm-facial/[/url]


Одиночество есть жребий всех выдающихся умов.


------
[url=http://adobeflashplayerfree.ru/]скачать адобе флеш плеер последний бесплатно[/url]
 • Нравится
 • 0
WillieQuacy 10 июля 2019 13:44
I consider, that you are not right. Write to me in PM, we will discuss.


------
[url=https://european-yachts.com/en/rent-yachts-bahamas]sailboat charter bahamas[/url]


Between us speaking.


------
[url=https://continent-telecom.com/virtual-number-russia]виртуальный номер телефона россия[/url]


You, casually, not the expert?


------
cyprus virtual phone number [url=https://virtual-local-numbers.com/countries/46-cyprus.html]https://virtual
-local-numbers.com/countries/46-cyprus.html[/url]
 • Нравится
 • 0
Ellengat 16 июля 2019 12:17
Жизнь однозвучна, зрелище уныло


------
[url=https://prom.ua/p980093491-lechebnyj-suhoj-korm.html]Royal Canin Sensitivity Control Canine 14 кг[/url]
 • Нравится
 • 0
MichaelTop 17 июля 2019 17:33
Провизионная сеть продажных пунктов АТБ добилась внушительную часть людей, что желают совершать покупки первосортные также чистые продукты за демокративными ценами. АТБ [url=https://atb-akcii.com.ua/akcii-atb/]акции атб вознесенск[/url] – обозначает себя определенно как торговое пмещение, что сочетает в внутри все вариации частопотребляемых изделие различных отечественных также закордонных сорта, подходящие ценники также прекрасный обслуживание. В магазине, на прилавках магазина, клиенты смогут отыскать необходимые продукты по скидкам и акциям, те что функционируют по магазинам АТБ в длении года, получить свежие овощи, ягоды или же алкоголь в заводской стоимости, а в добавок обзавестись товары для дома по https://atb-akcii.com.ua/ красные ценам. Данные паутины магазинов АТБ соблюдают оздоровительные порядок к тому же точно прослеживают сроки действительности на всю товары для такого, чтобы быть для Вас заслуженным партнером и ассистентом во время приобретения новых товаров ото проверенных производителей.
 • Нравится
 • 0
Lorettashupe 18 июля 2019 15:00
Доставьте зрителю удовольствие – то самое, что он испытывает, пробудившись от ночного кошмара.


------
[url=https://xn--80aakfajgcdf8bbqzbrl1h3d.xn--p1ai]дизайн студия орхидея сочи[/url]


Rather amusing answer


------
[url=https://xn--80adbhccsco0ahgdgbcre0b.xn--p1acf]каркасное строительство сочи[/url]


Кем же является художник? Он коллекционер, который создает собственную коллекцию из копий картин, которые нравятся ему у других.


------
[url=https://axis.travel/hotels/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F/%D0%A4%D0%
B5%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%8F/]Феодосия отели гостиницы[/url]


Я считаю, что Вы ошибаетесь. Могу это доказать. Пишите мне в PM, пообщаемся.


------
[url=https://venro.ru/]как накрутить просмотры в инстаграме на истории[/url]


Секс - нечто наподобие бриджа. Если у вас нет хорошего партнера, лучше иметь хорошую руку.


------
[url=https://torrent-magic.ru/load/action_shuter/pursuer_2019/8-1-0-15048]https
://torrent-magic.ru/load/action_shuter/pursuer_2019/8-1-0-15048[/url]


Жизнь — слишком серьезная штука, чтобы воспринимать ее слишком серьезно.


------
[url=https://torrent-only.ru/load/films/melodrama_drama/prizraki_shehron_tejt_2
019_33/194-1-0-39571]https://torrent-only.ru/load/films/melodrama_drama/prizrak
i_shehron_tejt_2019_33/194-1-0-39571[/url]


Я думаю, что Вы не правы. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM.


------
[url=https://torrent-plump.ru/load/serialy/zarubezhnye/avanpost_4_sezon_2019_3/
23-1-0-7423]https://torrent-plump.ru/load/serialy/zarubezhnye/avanpost_4_sezon_
2019_3/23-1-0-7423[/url]


Абсолютно с Вами согласен. В этом что-то есть и это хорошая идея. Я Вас поддерживаю.


------
[url=https://torrent-posh.ru/8997-omen-pererozhdenie-2019-22.html]https://torre
nt-posh.ru/8997-omen-pererozhdenie-2019-22.html[/url]


Извиняюсь, но не могли бы Вы дать больше информации.


------
[url=https://torrent-safe.ru/16920-put-domoy-2019-23.html]https://torrent-safe.
ru/16920-put-domoy-2019-23.html[/url]


прикольно! С многого поржал :)


------
[url=https://torrent-same.ru/load/igry/action/heroine_of_the_sniper_2019_pk/4-1
-0-22664]https://torrent-same.ru/load/igry/action/heroine_of_the_sniper_2019_pk
/4-1-0-22664[/url]
 • Нравится
 • 0
Davidboync 18 июля 2019 20:04
Уважаемые пользователи, всем доброго времени суток! Предлагаем [url=https://tutpesni.net]сайт[/url] лучшего музыкального портала TUTPESNI.net. Только у нас и только для Вас огромная коллекция русской, украинской, казахской и зарубежной музыки, высокое качество песен, ежедневное пополнение коллекции, отсутствие рекламы и многое другое. Благодаря удобному поиску Вы без всякого труда найдете интересующую песню. Доступ на сайт организован совершенно бесплатно и без регистрации. Ознакомиться более подробно Вы сможете, перейдя по [url=https://tutpesni.net]ссылке[/url]. Благодарим за внимание!
 • Нравится
 • 0
coeks 19 июля 2019 18:45
Дорогой читатель позвольте предложить онлайн портал mp3 песен от voydoda.com. Только здесь огромная коллекция, последние новинки песен, различные музыкальные направления, удобная навигация по сайту, полностью бесплатный доступ без регистрации.
[url=http://voydoda.com/]Скачать новинки музыки[/url]
 • Нравится
 • 0
boync 29 июля 2019 23:31
Уважаемые пользователи, всем доброго времени суток! Предлагаем [url=https://tutpesni.net]сайт[/url] лучшего музыкального портала TUTPESNI.net. Только у нас и только для Вас огромная коллекция русской, украинской, казахской и зарубежной музыки, высокое качество песен, ежедневное пополнение коллекции, отсутствие рекламы и многое другое. Благодаря удобному поиску Вы без всякого труда найдете интересующую песню. Доступ на сайт организован совершенно бесплатно и без регистрации. Ознакомиться более подробно Вы сможете, перейдя по [url=https://tutpesni.net]ссылке[/url]. Благодарим за внимание!
 • Нравится
 • 0
wem 9 августа 2019 18:03
Предлагаем Вашему вниманию огромный выбор хитов различных стран среднеазиатского региона и не только - к Вашим услугам музыкальный портал UZMUSIC.TV! Здесь Вы найдёте в соответствующем разделе казахскую музыку от популярнейших современных исполнителей и звёзд сцены прошлых лет. Любой из треков на сайте UZMUSIC.TV доступен для прослушивания в высоком качестве, для чего мы предлагаем удобный онлайн-плеер. Также Вы можете загрузить понравившуюся композицию с нашего сайта совершенно бесплатно, для чего не нужно проходить процедуру регистрации - достаточно одного клика! Мы постоянно наполняем свою аудиотеку самыми ожидаемыми музыкальными новинками Казахстана и других стран, радуя своих новых и постоянных посетителей портала. Слушайте музыку всевозможных жанров и направлений онлайн, и скачивайте её без всяких хлопот!

[url=https://uzmusic.tv/kazahskaja-muzyka/]Скачать казахскую музыку в mp3[/url] бесплатно.
 • Нравится
 • 0
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: