Цюрупинск
C
» » Утворена місцева прокуратура. У Цюрупинську – відділ

Утворена місцева прокуратура. У Цюрупинську – відділ

Утворена місцева прокуратура. У Цюрупинську – відділ 
Відповідно до положень ст.12, п.11 Перехідних положень та п.1 Прикінцевих положень Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014, з 15 грудня 2015 року припинено функціонування прокуратур міст, районів, районів у містах і міжрайонних прокуратур
у системі органів прокуратури України та утворено місцеві прокуратури.

У зв’язку з вище вказаним, утворено Новокаховську місцеву прокуратуру Херсонської області, під юрисдикцією якої знаходиться Голопристанський, Цюрупинський, Скадовський, Каланчацький райони та територія м.Нова Каховка.

Керівником Новокаховської місцевої прокуратури призначено Короля Олександра Леонідовича, першим заступником керівника  Подоляка Євгена Миколайовича, заступником керівника – Теницького Євгена Олександровича, відповідального за діяльність прокуратури в Скадовському та Каланчацькому районах (м.Скадовськ вул.Чапаєва, 125а), заступником керівника – Шишенка Дмитра Олексійовича, відповідального за роботу прокуратури в Голопристанському та Цюрупинському районах (м.Гола Пристань, вул. Кірова, 8), начальником Каланчацького відділу – Стринжу Павла Володимировича (смт.Каланчак, вул. Фрунзе, 4), начальником Цюрупинського відділу – Яриша Ярослава Геннадійовича (м.Цюрупинськ, вул. Комунарів, 62/26).

Керівником Новокаховської місцевої прокуратури щосереди з 9.00 год. до 13.00 год. здійснюється особистий прийом громадян за адресою: м.Нова Каховка, прт. Дніпровський, 34. Крім того, у Новокаховській місцевій прокуратурі існує «електронна пошта довіри» для прийняття електронних звернень nkahprok@pho.gov.ua

Також для своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків функціонує «телефон довіри» – 024990756.

Разом з тим, у Цюрупинському відділі Новокаховської місцевої прокуратури функціонує «телефон довіри» – 0554222685.
 
Начальником Цюрупинського відділу Новокаховської місцевої прокуратури щосереди з 9.00 год. до 13.00 год. здійснюється особистий прийом громадян за адресою: м.Цюрупинськ, вул. Комунарів, 62/26.

Сподіваємось на взаємодопомогу та активну співпрацю з метою захисту і поновлення прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Я.ЯРИШ, начальник відділу.
 
По матеріалам "Вісник Олешшя"
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: