Цюрупинск
C
» » Повернення у власність громади об’єктів

Повернення у власність громади об’єктів

Повернення у власність громади об’єктів
Міська влада робить все можливе для повернення у власність громади об’єктів, які знаходяться на її території.
В процесі завершення децентралізації, а саме після ліквідації юридичної особи Олешківської районної ради, засновником всіх її комунальних установ, закладів та підприємств стала Херсонська районна рада. Яка в свою чергу, згідно чинного законодавства, до 1 липня 2021 року мала передати як юридичні особи, так і майно у власність громад, на території яких вони знаходяться.
Станом на сьогодні Херсонська районна рада не передала такі об’єкти, як: будівля колишнього БТІ по вулиці Пароходній, нежитлова будівля ДЮСШ «Авангард», човновий причал та будинок побуту «Біла акація». З метою вирішення цього питання міська рада звернулася до суду. Стало відомо, що Господарський суд Херсонської області лише частково задовольнив позовні вимоги міської ради: він погодився, що бездіяльність правонаступника, яка полягає у безпідставному зволіканні з передачею об'єктів, є протиправною. АЛЕ водночас визнав, що законодавство закріпило за органами місцевого самоврядування право вирішувати питання місцевого значення шляхом прийняття рішень, які є обов'язковими для виконання на цій території. Тож суд не може давати вказівки депутатам, як саме їм потрібно діяти.
І як висновок суд не зобов'язав Херсонську районну раду вийти зі складу засновників вищезаначених об’єктів. Проте керівництво громади на цьому зупинятися не збирається і прикладе максимум зусиль, щоб майно, яке по праву належить Олешківській міській раді було передано належним чином їй у власність. Особливо це стосується нежитлової будівлі ДЮСШ «Авангард», бо одним з основних пріоритетів керівництва міста все ж таки є створення умов для виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації та набуття навичок здорового способу життя.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: