Цюрупинск
C
» » Місто Олешки в сміттєвій облозі

Місто Олешки в сміттєвій облозі

Місто Олешки в сміттєвій облозі

Місту Олешки на Херсонщині загрожує перспектива бути похованим під завалами сміття. Свій полігон для утилізації твердих побутових відходів тут не збудували, а вивозили їх на полігон у сусідньому Херсоні. Та той уже переповнений, і приймати ТПВ ще й від сусідів не може. Керівництво Олешок звернулося до Великокопанської об’єднаної територіальної громади із пропозицією купити або взяти в оренду десять гектарів землі під облаштування муніципального полігона. Але депутати з земельної комісії відмовили навідріз – селяни не хочуть приймати чуже сміття, бо й свого задосить.

«У Великих Копанях діє великий оптовий ринок, який сам «продукує» тонни відходів. Наш власний полігон для утилізації ТПВ через це доводиться щороку збільшувати майже на півгектара, і там додається по чотири тисячі тонн сміття на рік. Екології це й так не покращує», – каже голова Великокопанської ОТГ Валентина Костенко.

До того проти облаштування муніципального полігона на землях громади висловилися і мешканці села Козачі Лагері. Депутати з навколишніх сіл радять олешківським колегам або шукати земельну ділянку під полігон у межах міста, або пришвидшити будівництво заводу для переробки сміття – обладнання для нього вже запропонували надати китайські компанії. Та поки ці перемовини тривають мляво, а околиці Олешок буквально на очах заповнюються стихійними звалищами. Вони вже «доповзли» до міського кладовища і насуваються просто на поховання городян.

 

Цюрупинск Сегодня по материалам "Голос України"

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: