Цюрупинск
C
» » Цюрупинська районна державна адміністрація оголошує конкурс

Цюрупинська районна державна адміністрація оголошує конкурс

Цюрупинська районна державна адміністрація оголошує конкурс 
Цюрупинська районна державна адміністрація (м.Цюрупинськ, вул.Гвардійська, 24, тел. 2-21-86) ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації.
 
Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Термін прийняття документів  30 календарних днів від дня публікації оголошення.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної державної адміністрації (м.Цюрупинськ, вул.Гвардійська, 24, II поверх, сектор з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації) такі документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П2ДС) з відповідними додатками, 2 фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних).
 
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.
 
Кандидати на зайняття вакантної посади державного службовця складають іспити по екзаменаційних білетах, проходять співбесіду і повинні знати: Конституцію України; закони України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції», нормативні документи, що стосуються державної служби та місцевих державних адміністрацій: укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України; законодавство в галузі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осібпідприємців; практику застосування чинного законодавства; інструкцію з діловодства; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту, основні принципи роботи на комп’ютері та
відповідні програмні засоби; ділову мову; володіти державною мовою.
 
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати працінадається сектором з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації.
 
Звертатись за адресою: м.Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 24, телефон для довідок: 2-21-86.
 
"ВО"
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: