Цюрупинск
C
» » Майно туристичної бази імені Остапа Вишні у селі Кринки Цюрупинського району повернули державі

Майно туристичної бази імені Остапа Вишні у селі Кринки Цюрупинського району повернули державі

Майно туристичної бази імені Остапа Вишні у селі Кринки Цюрупинського району повернули державі
Господарським судом Херсонської області задоволено позов прокуратури Херсонської області в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про визнання недійсним іпотечного договору, укладеного у 2008 році між АБ «Факторіал-Банк» і приватним підприємством, у частині незаконної передачі в іпотеку державного майна – туристичної бази імені Остапа Вишні у селі Кринки Цюрупинського району Херсонської області.
 
Як повідомила прес-служба прокуратури Херсонської області, у 2014 році право власності на зазначений об’єкт нерухомості визнано за державою, який незаконним шляхом у 2002 році було передано у приватну власність.
 
Ми зараз бідкаємось, чиї ж імена дати вулицям замість тих, «які вкрили себе незмивною славою тоталітарного режиму». Шукаємо по Канадах, Франціях, Чехіях із Моравіями… А от Остап Вишня, сиріч Павло Михайлович Губенко, чим не ім’я? Тим більше, пов’язане із нашим районом.
 
«Хто в Крим, а я в Кринки», - казав Павло Михайлович друзям. Яких сюди ж і запрошував. Того ж Максима Тадейовича Рильського,
з ким «полював» (Вишня із Рильським усього й застрелили на двох зайця, й того випадково – вони відверто не любили когось чи щось убивати).
 
Ось будиночок Павла Михайловича. «Вдячні нащадки», які обманним шляхом заволоділи цією «нерухомістю», звичайно ж, не думали про великого гумориста. Вони – у перспективі – дбали про свій інтерес. Тепер доведеться розпрощатись. А до Остапа Вишні народ потягнеться. Не загубиться турбаза його імені на туристичній карті України.
 
Сподіваємось, життя знов увійде в стіни «будинку Остапа Вишні».
 
Цюрупинськ Сьогодні за матеріалами Вісник Олешшя
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: