Цюрупинск
C
» » «Юні правознавці» в Цюрупинську

«Юні правознавці» в Цюрупинську

«Юні правознавці» в Цюрупинську
 
Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Будь-яка людина, починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки.

На допомогу формуванню правової культури підлітків, вмінню використовувати знання з права в різноманітних ситуаціях, вихованню почуття відповідальності за свої вчинки, при Цюрупинській районній бібліотеці для дітей діє правовий клуб «Юні правознавці».

В рамках Всеукраїнського Тижня права пройшло четверте засідання клубу з семикласниками Цюрупинської ЗОШ №2. Літературно - правову годину «Закон про мене, мені про закон» працівники бібліотеки провели разом з фахівцями Цюрупинського районного управління юстиції Херсонської області Блізніченко Є.С. та Півненко О.С.

Під час зустрічі діти дізналися про історію створення ООН, про головні статті «Конвенції про права дитини», переглянули мультиплікаційні відеоролики про права дітей. На моніторі демонструвалися різні життєві ситуації. За допомогою роздрукованих на табличках статтях Конвенції, учні визначали, яке з прав дитини порушено.

Наприкінці заходу працівники районного управління юстиції запропонували дітям погратися в гру «Конвенція очима дітей». Учні розділилися на 2 команди, обрали собі капітанів та активно, жваво, з великим задоволенням ще раз повторили права дітей та статті, які їм відповідають.

Вдалим доповненням засідання стала виставка - шпаргалка «Підліткам про право і закон », на якій була представлена «Конвенція ООН про права дітей» та література з правознавчої тематики.

При підготовці заходу працівники бібліотеки використали матеріали блогу ХОБД ім. Дніпрової Чайки «Права дітей».
 
 
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: