Цюрупинск
C
» » Перерахунок пенсій для цюрупинських пенсіонерів

Перерахунок пенсій для цюрупинських пенсіонерів

Перерахунок пенсій для цюрупинських пенсіонерів
З 01 грудня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 265. Постановою передбачено, що з 01.12.2015 мінімальна пенсійна виплата у інвалідів III групи з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, не може бути менше 1074,00 грн. УВАГА! Перерахунок вказаних виплат здійснюється за матеріалами пенсійних справ. Тобто особисто звертатися до Пенсійного фонду з цього питання не потрібно.
 Крім того, нагадуємо, що в   управлінні Пенсійного фонду України в Цюрупинському районі Херсонської області для пенсіонерів працює «гаряча лінія»  по  тел. 4-40-39,  а  для     військовослужбовців (0552) 45-39-38   (м.Херсон).  Спеціалісти нададуть кваліфіковану допомогу та допоможуть розібратися у законодавчих новаціях.
 
Начальник управління                                                            Л.В.Іваннікова
 
 
За матеріалами http://tsurupinsk-rda.ks.ua/news/2432-pererakhunok-pensi-z-01122015
 
 
 

 
 
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: