Цюрупинск
C
» » Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Сегодня на своей странице в facebook голова депутатской контрольной комиссии Роман Мельников, написал о том, что комиссия сдала отчет о проделанной работе в общий отдел Олешковского исполкома.
Как стало известно, кроме самого отчета комиссия выносит на сессию проект решения в котором предлагает депутатам проголосовать за передачу отчета комиссии с выявленными фактами злоупотребления властью должностными лицами Олешковского исполкома.

 

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

 

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты


Депутат опубликовал вывод комиссии и несколько иллюстраций с отчета контрольной комиссии:

Висновок тимчасової контрольної комісії ради "По контролю за діяльністю Виконавчого комітету Олешківської міської ради”:

1) Комісія не змогла провести роботу в повному обсязі у зв’язку з тим що Виконавчим комітетом Олешківської міської ради не були надані всі запитувані документи.

2) В діях посадових осіб Виконкому Олешківської міської ради вбачається штучний, умисний розподіл предмета закупівлі (робіт по монтажу систем зовнішнього освітлення) з метою не проведення публічних прозорих закупівель.

3) Проекти щодо реконструкції вуличного освітлення в місті Олешки виконані з грубим порушенням ДБН В.2.5.-28-2006, який діяв на момент проектування і виконання робіт та чинний на теперішній час.

4) Придбані та встановлені вуличні ліхтарі та прожектори є такими які не можливо використовувати для облаштування вуличного освітлення міста згідно чинного законодавства України. Крім того, у договірних відносинах відсутні гарантійні зобов’язання на придбане освітлювальне устаткування.

5) Аналізуючи надані документи щодо реконструкції вуличного освітлення в місті Олешки, комісія приходить до висновку, що ціни на вуличні світильники в декілька разів перевищують середньоринкову, під час підписання договорів та реалізації модернізації вуличного освітлення в місті Олешки, міським головою було допущено перевищення владних повноважень. Та вбачается завдання міському бюджету збитків близько 1 000 000 грн.

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

Фонарёвые схемы мэра Олешек раскрыты

6) Відсутній передбачений законодавством проекти щодо очищення річок Конка та Чайка. Відсутні відомості погодження проектної документації з відповідними державними органами та службами на проведення зазначених робот.

7) Не можливо впевнено стверджувати що такі роботи взагалі були проведені. Але, кошти у розмірі близько 97 032,00 грн. були переведені ПП Гордашевському Я.В. В разі якщо данні роботи мали місце, вбачається порушення екологічного законодавства та завдання шкоди екосистемі.

8) Комісія вважає, що відсутні правові підстави для здійснення видатків Виконавчим комітетом Олешківської міської ради щодо "відшкодування різниці в тарифах” ТОВ "Комунхоз” (ТОВ "КК "Комунхоз”). Так, лише у 2016 році було здійснено таких видатків на суму 1 636 131 грн. (один мільон шістсот тридцять шістьтисячсто тридцять одна гривня).
Таким чином, комісія робить висновок, що в діях працівників Виконавчого комітету Олешківської (Цюрупинської) міської ради пов’язаних із "відшкодуванням різниці в тарифах” у 2012-2016 роках вбачаються ознаки кримінального правопорушення пов’язаного із розтратою (привласненням) майна (бюджетних коштів) шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ст. 191 Кримінального кодексу України), яке призвело до нанесення збитків територіальній громади міста Олешки в особливо великих розмірах.

9) Комісія робить висновок про необхідність направлення даного звіту Олешківською міською радою до правоохоронних та контролюючих органів з метою перевірки викладених фактів.

На сегодняшний день редакция не располагает полным текстом отчета депутатской контрольной комиссии. Поэтому будет информировать о обнаруженных фактах коррупции в Олешковском исполкоме по мере поступления информации.
 
Мотивы того, почему по таким космическим ценам были закуплены для Олешек хвалёные фонари, остаются на совести правоохранительных органов. Которые последнее время (к большому сожалению) не слишком радуют раскрытием коррупции в местах скопления бюджетных средств.
 
 
Цюрупинск Сегодня
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: