Цюрупинск
C
» » Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

Про це сьогодні на своїй сторінки у facbook написав депутат Олешківської міської ради від політичної партії «Укроп», ветеран АТО – Василь Паламарчук.
У своєму пості Василь Васильойвич іронізує – «Iнiцiативнi громадяни, на вiдмiну вiд мiського голови та його команди, не можуть зрозумiти що прозорi аукцiони це зло, i тому цьому злу нема мiсця в нашому прекрасному мiстi.»
Крім того, зі слів Василь Васильойвича, в народній ініціативі зазначено, що ініціатори питання висловлюють бажання провести слухання цього питання у районному будинку культури.
 

Повна цитата:

«Доброго дня. Вчора направив до Олешкiвського виконкому звернення з приводу iнiцiативи громадян. Суть поляга в тому, що нашi громадяни хочуть прозоростi у закупiвлi товарiв i послуг, через систему ProZorro а саме - електроннi аукцiони. Для товарiв i послуг аукцiон мiнiмум з 10 тис., для робiт - аукцiон мiнiмум з 100 тис., а розгляд питання просять провести в будинку культури. Минулого разу проект рiшення по ProZorro, за iнiцiативою депутата Золотаревського, в мiськiй радi було провалено. Iнiцiативнi громадяни, на вiдмiну вiд мiського голови та його команди, не можуть зрозумiти що прозорi аукцiони це зло, i тому цьому злу нема мiсця в нашому прекрасному мiстi. Я вiрю, що мiський голова та його команда знайдуть потрiбнi доводи i аргументи, щоб "конструктивна бiльшiсть " депутататiв провалила i цю iнiцiативу громадян. Нема чого простим смертним знати хто та за скiльки робить наше мiсто за бюджетний кошт кожного дня гарним та прекрасном.»
, написав депутат Паламарчук В.В.

Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

 

Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

 

Мешканці Олешок спонукають мерію до системи прозорих закупівель (Документ)

 

 

Стоїть відмітити, що згідно статуту міста, та чинному законодавству, мешканці в числі від 50-ти осіб мають можливість винести будь яке питання на розгляд місцевої ради.
Вочевидь саме цим правом скористались ініціатори слухання про прозорі закупівлі.
Нагадуємо, у Олешках завдяки податковій реформі бюджет міста збільшився більше ніж у двічі. І сьогодні місто має можливість як ніколи раніше, використовувати фінансові ресурси для свого розвитку.
Але місцева влада впирається і не хоче виходити у площину прозорих закупівель. Тому, маємо шалені накрутки у цінах на товари та роботи які здійснює Олешківська мерія за кошти мешканців Олешок.
Впровадження прозорих закупівель має знизити недовіру між владою і населенням міста. А також, приведе до ефективного використання бюджетних коштів.
Будемо сподіватися, що на цей раз депутати міської ради будуть більш відповідальні за долю нашого міста.
 
Цюрупинск Сегодняскачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: