Цюрупинск
C
» » В Олешках зібрали кошти для придбання монітора пацієнта у лікарню

В Олешках зібрали кошти для придбання монітора пацієнта у лікарню

Нарешті епопея збору коштів на монітор пацієнта в Олешківській  громаді  Благодійною організацією «Фонд громади ім. Софії Фальц-Фейн»  завершилася!

 

Олешківська громада гуртується благодійністю

 

Вона виявила багато цікавих моментів, нових  благодійників,  духовно просунутих і просто щедрих людей. В цій акції, нарешті, за нової команди міськради проявилося те, про що мріялося всі минулі десять років роботи Фонду – конструктивна співпраця з місцевою владою на чолі з Євгеном Рищуком і її розуміння необхідності спільної дії з громадою, якої так не вистачало попереднім керівникам міста.

 

 

Готуючи Проект на здобуття гранту, поділилася сумнівом з першим заступником міського голови Тетяною Гасаненко: чи вдасться зібрати значну суму на монітор пацієнта з тим, щоб міжнародний донор додав ще половину від зібраного для придбання обладнання так необхідного в реанімації хворим на  COVID-19. Оптимізм посадовця надихнув. І розпочалося, образно кажучи, просіювання тонн руди, щоб виявити крупинки золота, тобто тих, хто готовий ділитися у цей непростий час. Було багато відмов, тому ще більш цінними ставали ті, хто проявляв і громадянську зрілість і християнську щедрість.

 

 

9 червня цього року відбулося вручення  монітору пацієнта CMS 8000 завідуючому реанімаційним відділенням О.О.Шовкуну та трьох тисяч масок і п’ятисот пар медичних рукавичок адміністрації закладу.

 

Фінансовими донорами цієї події стали  фермерське господарство «САНРАЙС», ТОВ «ЦПК», ПП Молодецька Л.О., ФОП Коваленко Г.П., ФОП Тихий О.М., ТДВ «ТАРАСІВСЬКА ІСКРА», ФОП Захарченко І.М.,ФОП Ляхова М.В., ТОВ «АПК ГРІН ЛАЙН», ТОВ «ФК «СИСТЕМА», ТОВ «АПК РЕДТРЕЙД», ФГ «СЛАВ-АГРО», ФГ «ФУДЖІ», ФГ «БІОНІК», ПП «Дніпро-А-Агро», ТДВ ім. Латиських стрільців, ТОВ САРАШАГРО», КП «ПОБУТ», ПрАТ «Автотранс», ТОВ СП «Ямак», ТОВ «Автострада Трейд Груп», ТОВ «НАДІЯ-ЮНІКС», ТОВ «ВІО-Фарм», колектив працівників виконкому та депутати Олешківської міськради, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської міської ради». Всього було зібрано 27800 гривень.

 

Громадська організація «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на виконання Проекту: «Поборемо COVID-19 придбанням лікарні монітору пацієнта», метою якого було надати допомогу комунальному підприємству «Олешківська багатопрофільна лікарня» Олешківської міської ради збором коштів та придбанням монітору пацієнта для збереження життя і здоров"я жителів Олешківської ОТГ (за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» в рамках фінансування Угоди про грант між Фондом Ч.С. МОТТА та ІСАР «Єднання») здійснила дофінансування на суму 15 тисяч гривень.

 

Під час вручення у відділенні реанімації ми побачили такий апарат в дії. Медперсонал дякував і говорив, що підключення до нього хворого на  COVID-19 робить лікування більш оперативним та ефективним.

 

Дякуємо усім небайдужим, щедрим на пожертви жителям Олешківської громади!

 

А.Радіонова, голова правління Фонду

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: