Цюрупинск
C
» » Жители Олешек обратились к генеральному прокурору и президенту Украины

Жители Олешек обратились к генеральному прокурору и президенту Украины

Жители Олешек обратились к генеральному прокурору и президенту Украины

 

Ситуация с беспорядочно устанавливаемыми МАФ (ларьками) в Олешках стала последней каплей для хозяев города – его жителей.

На собрании местной инициативы горожан, люди высказывали накипевшее негодование. Особый акцент был в том, что правоохранительные органы бездействуют, а областная прокуратура тянет время и не предпринимает конкретных шагов, которых требует закон.

В это время город продолжают грабить на закупках товаров по баснословным ценам.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Архитектурное недоразумение в Олешках (ДОКУМЕНТ)

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Олешки: МАФ, конкурентная среда и рыжая дублёнка

 

Хозяева города – его жители приняли решение написать письмо генеральному прокурору Юрию Луценко с требованием реализовать самое резонансное из уголовных дел (грабёж горожан на закупке фонарей), которое отработало следствие и передало в областную прокуратуру. А к президенту Петру Порошенко с тем, что бы он как гарант конституции повлиял на обеспечение прав и свобод потерпевших ущерб жителей города Олешки.

 

В распоряжении редакции имеется текст письма, которое подписали больше 100 человек присутствовавших на собрании по местной инициативе.

С точки зрения безопасности редакция не публикует сам документа на котором находятся персональные данные подписантов – хозяев города, его жителей.

 

Поэтому оставляем к всеобщему ознакомлению текст документа на имя генерального прокурора и президента Украины:

 

 

 

 

ЗАЯВА

 

І

Слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Херсонській області в рамках кримінального провадження № 42017230000000010 було проведено слідчі дії та ряд експертиз, які встановили нанесення збитків Олешківським міським головою Вороновим Дмитром Миколайовичем територіальній громаді в особливо великих розмірах. Дані дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) .

Досудовим розслідуванням з'ясовано, службові особи Олешківської міської ради шляхом зловживання службовим становищем упродовж 2016 року привласнили бюджетні кошти, які виділялися на реконструкцію вуличного освітлення м. Олешки.         

Додатково встановлено, що Олешківський міський голова Воронов Д.М., зловживаючи службовим становищем, вступив у злочинну змову з громадянином України, з метою налагодження механізму привласнення коштів міського бюджету під час проведення робіт з модернізації мережі вуличного освітлення у м. Олешки Херсонської області.   

    

В ході реалізації злочинних намірів, для виконання вищезазначених робіт у м. Олешки, виконавчим комітетом міської ради в особі голови виконавчого комітету Воронова Д.М., без проведення тендеру, передбаченого законодавством, що регулює публічні закупівлі (вартість робіт перевищує 1 млн 500 тисяч гривень), було укладено близько двадцяти аналогічних між собою договорів з ПП «Єсенія-А» (код ЄДРПОУ 39214454) на виконання робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення із встановленням енергозберігаючих вуличних світильників на основі LED технологій та на поставку світлодіодних прожекторів, розбивши, при цьому, загальну суму, виділену на дані роботи, на кілька менших сум.

 

Кожен з договорів, укладений з даним підприємством, передбачає виконання виконавцем аналогічних робіт, але по різних  вулицях міста. Загальна вартість виконаних робіт та поставлених товарів становить 2445154,3 грн. Вказані кошти перераховані на банківський рахунок ПП «Єсенія-А».        

     

Крім того, з метою завищення цін на світлодіодні прожектори, були внесені недостовірні відомості щодо вартості матеріалів до актів прийняття виконаних робіт, які є невід'ємною частиною договорів підряду на виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення. 

Внаслідок вищезазначених протиправних дій, міському бюджету м. Олешки за попередньою оцінкою завдано збитків на суму понад 1 млн. гривень. Дана інформація також підтверджується рішеннями слідчого судді Херсонського міського суду

Радченко Г.А. (справа № 766/3301/17) http://reyestr.court.gov.ua/Review/65423026   

            

Відповідно до вимог п. 3 ч. 1, ч. 2 статті 276 КПК України, повідомлення про підозру обов’язково здійснюється в порядку, передбаченому статтею 278 цього Кодексу, у випадках: 3) наявності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення.

Особливості повідомлення про підозру окремій категорії осіб визначаються главою 37 цього Кодексу.

Згідно вимог п. 1 ч. 1 ст. 481 КПК, письмове повідомлення про підозру здійснюється: 1) адвокату, депутату місцевої ради, депутату Верховної Ради Автономної Республіки Крим, сільському, селищному, міському голові - Генеральним прокурором, його заступником, керівником регіональної прокуратури в межах його повноважень.

 

Слідчим Слідчого управлінням ГУ Національної поліції в Херсонській Синяковим С.В. проведено всі процесуальні дії (допити, експертизи та інше), які необхідні для висунення повідомлення про підозру, АЛЕ в порушення вимог п. 1 ч. 1 ст. 481 КПК Генеральним прокурором, його заступником, керівником регіональної прокуратури на теперішній час повідомлення про підозру у кримінальному провадженні № 42017230000000010 не вручено.

 

 Відповідно до вимог ст. 2 КПК, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

 

ІІ

Згідно вимог ст. 102 Конституції України, Президент України є главою держави і виступає від її імені.

Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Відповідно до вимог ч. 11 ст. 106 Конституції України, Президент України: 11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора.

Разом з тим, із інформації викладеної у частині першій даного звернення вбачається бездіяльність Генерального Прокурора України щодо невисунення підозри у строки встановлені кримінально-процесуальним законодавством України особі, що вчинила кримінальне правопорушення. 

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 276, 481 КПК України, ст.ст. 102, 106 Конституції України, просимо:

 

1)            Генерального Прокурора України висунути підозру у кримінальному провадженні № 42017230000000010 особі, що вчинила кримінальне правопорушення за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем);

 

2)            Президента України забезпечити виконання законів та Конституції України і відновлення порушених прав Олешківської територіальної громади Херсонської області щодо понесених збитків від протиправних дій посадових осіб Виконавчого комітету Олешківської  міської ради.

 

 

Ещё раз напомним, следственные действия завершены, материалы с доказательной базой собраны в большем чем достаточном количестве. Но областной прокурор молчит и тянет время. Этот факт настораживает общину, которой нанесён ущерб.

 

Когда местные органы правоохранительной системы превращаются в бригады по установке «крыш» над коррупционерами у ограбленных жителей города остаётся последний шанс – обращение к гаранту конституции – Президенту, и главному государственному обвинителю – генеральному прокурору Украины.

 

 

Цюрупинск Сегодня

 

 

 

 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментария

Подельник 15 сентября 2017 14:19
Уроды, не мешайте мэру грабить город!
  • Нравится
  • 3
Аффтор ты дэбил!!!!!хозяева города тебе говорят!!!
  • Нравится
  • 0
redactor 16 сентября 2017 07:13
Спасибо за ваше мнение, Дмитрий Николаевич.
  • Нравится
  • 5
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: