Цюрупинск
C
» » В Олешках депутаты проведут внеочередную сессию по скандальным МАФ (Документ)

В Олешках депутаты проведут внеочередную сессию по скандальным МАФ (Документ)

В Олешках депутаты проведут внеочередную сессию по скандальным МАФ (Документ)

Как стало известно, сегодня в общий отдел олешковского исполкома поступило предложение о проведении внеочередной сессии. Поводом для этого послужила народная инициатива жителей города, под которой подписались около 140 человек присутствовавших на собрании в прошлую среду.

Об этом на своей странице в фейсбук написал депутат Роман Мельников:

 

«Сьогодні до загального відділу олешківського виконкому надійшла пропозиція що до скликання позачергової сесії. Привід – розгляд місцевої ініціативи під якою поставили свої підписи близько 140 мешканців міста. 
Нагадаю, коли міському голові було треба терміново піти у відпустку, позачергова сесія була скликана за 2 дні. Подивимось, скільки знадобиться міському голові часу, за для того, щоб скликати позачергову сесію на вимогу власників міста, її громади.
З метою уникнення спекуляцій на тему хто з депутатів підписав пропозицію, а хто ні, вважаю доречним зауважити наступне:
згідно з регламентом ради, задля скликання позачергової сесії достатньо підписів дев’ятьох депутатів. Під документом стоїть 13 підписів народних обранців. Це не означає, що всі інші проти. Так, деякі відмовились поставити свої автографи під пропозицією з міркувань недоречності скликання саме позачергової сесії. На їх думку, немає такої гострої необхідності саме на позачерговій сесії розглядати це питання. Моя особиста думка - проводити сесію потрібно негайно, бо не має гарантій того, що до скликання чергової сесії не з'являться ще декілька «паспортів прив’язки» у неузгоджених із громадою місцях. Ці питання потрібно врегулювати системно, аби попередити зловживання деяких осіб. Але все вирішується на сесії, а не під документом пропозиції. Вважаю, що переважна кількість моїх колег підтримає проект рішення, який підготувала ініціативна група мешканців міста. 
Тому ще зарано робити висновки стосовно тих чи інших депутатів олешківської міськради. Дочекаємось сесії і тоді розставимо всі крапки над «і».
Усім миру та добробуту!
»
,

отметил Роман Мельников.

 

В Олешках депутаты проведут внеочередную сессию по скандальным МАФ (Документ)

 
Когда мэру Воронову нужно было срочно уйти в отпуск, внеочередная сессия была созвана за два дня. Посмотрим, сколько понадобится руководителю города времени, для того, чтобы созвать внеочередную сессию по требованию собственников города, ее жителей.

 

Цюрупинск Сегодня

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: