Цюрупинск
C
» » Депутати Олешківської міськради звернулись до нардепа Федора Негоя

Депутати Олешківської міськради звернулись до нардепа Федора Негоя

Депутати Олешківської міськради звернулись до нардепа Федора Негоя

 

Стало відомо, що депутати-голови постійних депутатських комісій у олешківській міськраді, звернулись до народного депутата України Федора Федоровича Негоя, з приводу невиконання законних вимог що до притягнення до кримінальної відповідальності голову олешківської міської ради, Воронова Дмитра Миколайовича.

 

Наша редакція оприлюднює текст звернення до народного депутату України:

 


Шановний Федоре Федоровичу!
 
                Звертаються до Вас представники Олешківської міської громади з приводу діяльності  міського голови Воронова Дмитра Миколайовича.
Останнім часом росте невдоволення громадськості міста  діями, а в інших випадках й бездіяльності, міського голови.
Так, є інформація про організацію  місцевими активістами, громадськими рухами, учасниками АТО, в  кінці вересня 2017 року, пікетування МВС та  Генеральної прокуратури України з приводу не  притягнення до кримінальної відповідальності Д.М.Воронова.
                У жителів міста склалася стійка думка про те, що притягнення до відповідальності Воронова Д.М. блокується на рівні керівництва УМВС та Прокуратури Херсонської області.
                Так, лише до червня 2017 року в ЄРДР було внесені 9, а взагалі 11проваджень в яких фігурує голова Олешківської міськради Воронов Д.М.
А саме:
 1. ЄРДР під № 12016230240001144, за ст. 366 КК України, «Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів» (справа про підробку рішення сесії Олешківської міської ради № 52 від 05.02.2016 р.).
 2. ЄРДР під № 12016230240001456, за ст. 351 КК України, «Невиконання посадовою особою законних вимог народного депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації» (за зверненням депутата Золотаревського К.О.)
 3. ЄРДР під № 12016230240002372, порушена за ч. 1 ст. 367 КК України «Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам» (справа про завдані збитки громаді при нібито чищенні річки Конка).
 4. ЄРДР під № 42017230000000011, порушено за статтями 364, 191 КК України. «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів або в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб» та            «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» (справа по збитку, нанесеному громаді при будівництві дороги в Правих Сагах).
 5. ЄРДР під № 12016230240001711, порушена за ч.1 ст. 272 КК України. «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримуватися, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого» (Справа про неякісну реконструкцію внутрішньо будинкових мереж що призвело до пожежі і збитків громади, будинок № 6 на Житлоселищі).
 6. Кримінальна справа порушена Новокаховським відділенням поліції  порушену за ст. 382 КК України. «Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню» (Справа з'явилося як слідство програного судового розгляду ГО «Ваше право +»).
 7. ЄРДР під № 12016230240001411 за статтями 364 і 191 КК України, «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів або в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осі » і відповідно «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». (Справа про незаконну компенсацію різниці в тарифах з бюджету міста приватній організації в розмірі 1 500 000 грн.)
 8. ЄРДР під № 22017230000000022 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 359 ч.1 КК України. «Незаконне використання спеціальних технічних засобів і негласне отримання інформації» (справа про підглядання за співробітниками та відвідувачами виконкому)
 9. ЄРДР № 42017230000000010 по ст. 191 ч. 2 КК України, «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». (Справа про нанесення колосальних збитків громаді Олешок при проведенні реконструкції вуличного освітлення).
 
По жодній з вищевказаних справ,  жодній особі, навіть рішення про повідомлення Підозри не прийнято.
З метою заспокоєння громадськості міста, її інформування про причини не прийняття законних рішень органами правопорядку, а головне, сприяння в доведенні вище вказаних справ до логічного завершення, просимо Вас:
 • втрутитися в ситуацію, що склалася;
 • звернутись до Генерального Прокурора України та керівника  Прокуратури Херсонської області із Депутатським зверненням для отримання правової позиції щодо виконання вимог кримінально-процесуального законодавства України, в частині бездіяльнсоті слідчих органів по відкритих кримінальних провадженнях;
        у порядку встановленому ч. 4 ст. 17 Закону України “Про статус народного депутата України”, порушити у Верховній Раді України  та її органах питання про необхідність проведення перевірок додержання законів органами державної влади (Генеральна          Прокуратура України, Прокуратура Херсонської області, Головне управління Національної поліції у Херсонській області) на предмет виконання  вимог кримінально-процесуального законодавства України щодо бездіяльності посадових осіб слідчих органів та органів нагляду за органами досудового розслідування.
 
 

Під документом підписалися:

 

голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, Василь Васильйович Паламарчук;

голова постійної депутатської комісії з планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку міста, Золотаревський Костянтин Олександрович;

голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я, Шпачинська Ніна Василівна.

 

 

Цюрупинськ Сьогодні

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: