Цюрупинск
C
» » У Олешок нова загроза – сміттєспалювальний завод

У Олешок нова загроза – сміттєспалювальний завод

У Олешок нова загроза – сміттєспалювальний завод

Про це журналісти дізнались під час інтерв’ю з губернатором херсонщіни, Андрієм Гордєєвим.

Очільник області від президента, всіляко підтримує ідею будівництва в місті Олешки сміттєспалювального заводу.

 

Ось що казав губернатор під час розмови на цю тему:

«Варто почати з того , що кожного року в Херсонській області утворюється понад 250 тис. тонн твердих побутових відходів. Згідно з даними за 2016 рік, на території регіону розташовано 329 звалища, з них тільки 64 паспортизовані. До того ж, у жодному населеному пункті області не впроваджено систему роздільного збору ТПВ.

Свою допомогу у вирішенні проблеми з відходами нам запропонувала китайська делегація, з якою я зустрічався 2 вересня саме для обговорення можливостей проектування та будівництва сміттєпереробних заводів у Херсонській області.

 

У ході діалогу китайська сторона презентувала проект будівництва сміттєпереробного заводу у місті Олешки, який буде утилізувати сміття без попереднього сортування. Технології, які використовують «China Western Power Industrial Co., Ltd» та «Green Bond (HK) Investment Co., Ltd» на сьогоднішній день відповідають директиві Європейського Союзу.

Сам завод складатиметься з 2 турбін для спалювання твердих відходів, потужність кожної складає 300 тон/добу. Тобто за одну добу можливо буде переробити 600 тон сміття. (Задля забезпечення рентабельності заводу, сміття скоріш за все будуть звозити в Олешки зі всієї Херсонської області ред.)

 

Будівництво сміттєперобного комплексу на території області дозволить зменшити навантаження на сміттєзвалища та полігони, та в подальшому значно зменшити їх кількість. Крім того, що зменшиться шкідливий вплив відходів на довкілля,   в залежності від обраної технології сміттєпереробки отримується ще і позитивний економічний ефект. Сміттєпереробка передбачає сортування відходів з вилученням ресуросоцінних матеріалів, виробництво альтернативної енергетики, отримання нових видів палива для використання у виробничий сфері.», розповів губернатор.

 

Але є де які болючі питання.

 

По перше, а ви спитали у мешканців міста, чи потрібен їм такий сміттєспалювальний, китайський дракон?!

Подруге, чи вам як і меру Олешок, начхати на думку власників міста, його мешканців!?

 

Мешканці міста не дозволять будь кому без їх дозволу щось там будувати, чи то МАФ(и) чи то дихаючих полум’ям китайських драконів!

 

Цюрупинськ Сьогодні з використанням матеріалів «Правда»

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: