Цюрупинск
C
» » Місто Олешки може стати районом Херсону

Місто Олешки може стати районом Херсону

Місто Олешки може стати районом Херсону

 

Про це повідомив секретар міської ради Дмитро Чурсін. Такої думки перший номер БПП у міській раді дійшов після візиту до столиці України.

І дійсно на офіційній сторінці ВР редакція Цюрупинскь Сьогодні знайшла відповідний законопроект, який значиться під №6743 від 17.07.2017.

Так про це розповідає секретар ради на своїй сторінці в facebook:

 

"Місто Олешки найближчим часом може стати Олешківським районом міста Херсона. На розгляд Верховної Ради поданий законопроект зі всіма погодженнями та позитивними висновками. 
Офіційний портал Верховної Ради України.
Про це заявили на зустрічі з головами міст України на з'їзді у м.Києві на 14-му муніципальному форумі, в якому я брав участь 18 червня. Президент запевнив, що найближчим часом цей проект буде проголосований та прийнятий.
Цей Закон визначає організаційно-правові засади формування міських агломерацій територіальними громадами сіл, селищ і міст, у тому числі об'єднаними територіальними громадами, принципи і механізми взаємодії територіальних громад в межах міських агломерацій, гарантії і відповідальність учасників міської агломерації, а також форми підтримки державою міських агломерацій.
Всі ми буваємо у Херсоні і бачимо, в якому стані там дороги сквери і в взагалі інфраструктура міста,не кажучи вже про околиці. Зараз є перспектива стати околицею цієї околиці й у нас з вами. За цим законом до міста Херсон увійдуть всі населені пункти у 20-ти кілометровій зоні. Якщо місцева влада зараз візьме на себе відповідальність і створить Олешківську громаду, то цього може не бути.
Як до цього віднесуться люди нашого міста, депутати та міський голова - побачимо найближчим часом, бо залишити Олешки окремою територіальною одиницею шанс ще є!"

Місто Олешки може стати районом Херсону

 

Добре це чи ні треба ще аналізувати, але як завжди політизованість адміністративних процесів може завадити неупередженим висновкам.

 

Цюрупинськ Сьогодні

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: