Цюрупинск
C
» » Євген Рищук пройшов поліграф в КНДІСЕ

Євген Рищук пройшов поліграф в КНДІСЕ

Євген Рищук пройшов поліграф в КНДІСЕ

Сьогодні, 29 березня, заступник голови Херсонської ОДА, депутат Херсонської обласної ради Євген Миколайович Рищук перебував біля шести годин в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз на проведенні психологічної експертизи із застосуванням комп’ютерного поліграфа "По справі Катерини Гандзюк".

Євген Рищук дав згоду на проведення цієї експертизи в СБУ України ще місяць тому, дата СБУ була визначена на 29 березня.

Мене опитували біля шести годин з невеликими перервами. В основному запитання стосувалися, чи знав я Катерину Гандзюк, як я до неї відносився та все про ліс. Звісно, процедура для мене незвичайна, як, думаю, і для інших. Я нічого не приховував і до поліграфа, тож боятися мені нічого, прийшов сюди добровільно. Я не знаю, правда, який там був у мене тиск, але після того, як тобі підпалюють будинок, і ніякі закони на це не реагують, мене можна відправляти в космос (посміхається). Моє бажання – жити в правовій країні, тому мене теж цікавить "Хто замовив Катерину Гандзюк", а ще б я хотів знати і відповідь "Хто замовив Євгена Рищука". Я буду робити все, щоб добитися правди. Дякую людям, що вірять мені, що підтримують. Кожного дня отримую сотні смс та дзвінків, - розповів Євген Рищук.

Як зазначають експерти-психологи КНДІСЕ, основний принцип проведення психологічної експертизи – це принцип добровільності. Людину не можна примусово змусити пройти психологічну експертизу, особливо із застосуванням комп'ютерного поліграфа.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз міністерства юстиції України перша та поки що єдина державна установа в Україні, яка запровадила та здійснює судові експертизи із застосуванням поліграфа!

Євген Рищук пройшов поліграф в КНДІСЕ

Цюрупинск Сегодня по материалам Херсонщина за День

 

 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: