Цюрупинск
C
» » Конфлікт не вичерпано: Є.Рищук звернувся до суду

Конфлікт не вичерпано: Є.Рищук звернувся до суду

Конфлікт не вичерпано: Є.Рищук звернувся до суду

"Цюрупинськ Сегодня" писав про те що між колегами Євгеном Рищуком (депутат херсонської обласної ради) та Миколою Гараненко (депутат цюрупинської районної ради) виник конфлікт.
Про це ми писали в публікаціях:
Як стало відомо журналістам, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук звернувся до Цюрупинського районного суду зі скаргою про наклеп. 
В коментарі журналістам сам депутат підтвердив, що дійсно звертався до суду з позовом з приводу розповсюдження депутатом Цюрупинської районної ради Миколою Гараненком неправдивої інформації. 
-       Дійсно, я звернувся до суду зі скаргою про наклеп. Я розумію, коли людина в неконтрольованому стані може один раз висловитися емоційно. Але, коли людина вже навмисне, протягом двох місяців розповсюджує плітки, то нехай в цій справі розбереться суд. В свою чергу, я нікому нічим не погрожував,- говорить депутат облради Є.Рищук. 

Конфлікт не вичерпано: Є.Рищук звернувся до суду

Євген Рищук розповів, що Микола Гараненко розповсюджує плітки та звинувачує депутата обласної ради в здійсненні тиску на депутатів Цюрупинської районної ради щодо необхідності підтримки та відновлення на посаді голови районної ради. Зокрема, начебто Є.Рищук здійснював тиск особисто на М.Гараненко у вигляді обіцянки надання певних преференцій чи здійсненням погроз на його адресу.
Крім того, за словами Є.Рищука, до Постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики звернувся народний депутат Ф.Негой. 
-       Я розумію, коли депутат районної ради пішов до нардепа скаржитися і той йому повірив. Але в таких ситуаціях принаймні мають бути свідки. Я переконаний, що народний депутат все ж таки повірить суду, а не буде вірити пліткам,- повідомив депутат обласної ради Є.Рищук. 
 
 
 
 
 

 
Цюрупинск Сегодня, по матеріалам Херсонщина за день
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: